Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Producent

płytek elewacyjnych

i wyrobów z betonu

ART-BET

Zadzwoń do nas:

+48 798 955 493

O nas

Rodzinna firma od 30 lat na polskim rynku.

 

Zapraszamy Cię na opowieść o nas i o naszych produktach.

 

Bez garażu i ludzi ani rusz

Narrator: Julian Szwalec, założyciel i były właściciel ART-BET

Początek lat 90. Transformacja ustrojowa w Polsce nabierała rozpędu, a ja szukałem kamienia, żeby obłożyć nim cokół budynku. Kończyłem budowę domu i przyszła pora na elewację. Brakowało produktów wykończeniowych, bo wolny rynek miał za chwilę nadejść, a ceny kamieni naturalnych zwalały z nóg.

Ale…

Pracowałem w branży budowlanej.

Zaprojektowałem i przygotowałem formy do produkcji kamienia, wykorzystałem kompozyt betonowy i zrobiłem płytki stylizowane na piaskowiec. Gdy zacząłem je układać na elewacji, ludzie podchodzili i pytali: „Skąd Pan ma te cuda?”; „Gdzie można kupić taką ładną okładzinę?”.

Pierwsze płytki elewacyjne, wyprodukowane przeze mnie w przydomowym garażu, od razu spodobały się ludziom. Tak narodził się pomysł na biznes.

Biznes, który kwitnie do dziś.

 

Rodzinna tradycja

Narrator: arch. Karolina Giża, obecna właścicielka ART-BET, CEO, doradca

Rok 2016. Przejęłam ster dobrze prosperującej firmy, gdy tata przeszedł na emeryturę. Odziedziczyłam po nim umiejętności i zmysł estetyczny.

Chciałam dalej kontynuować rodzinną działalność i udowadniać innym, że ręczne wyroby według tradycyjnych receptur i technologii biją na głowę nowoczesne sposoby. Konkurencja musi się z nami liczyć, bo klienci chętnie wybierają nasze produkty. Aha, brakuje im jeszcze unikalnej wiedzy, którą przekazał mi tata - fachowiec.

Od początku istnienia firmy wyprodukowaliśmy tysiące metrów kwadratowych kamienia elewacyjnego, które zdobią domy w południowo-wschodniej Polsce i nie tylko.

Jestem architektem i wygląd budynków pobudza mój zmysł estetyczny. Doradzam i pomagam klientom dobrać kamienie pod elewację, a także wyjaśniam techniczne zawiłości związane z układaniem i konserwacją okładziny.

Tata był ekspertem od kamienia elewacyjnego, dlatego wykończenie ścian zewnętrznych przykuwa moją uwagę najbardziej.

Za naszymi sukcesami stoi zgrana ekipa.

Robimy wszystko, żeby spełnić marzenie klienta o domu, który zachwyca sąsiadów.

ART-BET nasza historia

Co nas wyróżnia?

Jest kilka rzeczy, których próżno szukać u innych producentów i dostawców kamienia elewacyjnego. Zobacz dlaczego warto nam zaufać.

Najlepsze, ręcznie robione płytki elewacyjne

Nie pracujemy na taśmie w hali produkcyjnej. Jesteśmy rzemieślnikami. Stosujemy tradycyjne metody i każdą płytkę elewacyjną wykonujemy ręcznie.

Potłuczone albo uszkodzone płytki w kartonach? Ależ skąd! Zanim trafią do sprzedaży, przechodzą skrupulatną kontrolę. Na każdym etapie produkcji, przekazywane są z ręki do ręki i płytka z najmniejszą skazą nie ma prawa wyjść do klienta.

Są solidnie wykonane i mają oryginalny wygląd.

Płytki i pustaki w odcieniach rzadko spotykanych

Jesteśmy rodzinną firmą. Kiedy korzystasz z naszych usług, możesz liczyć na rodzinną atmosferę.

Mamy doświadczenie z klientami, którzy zaskakiwali nas oryginalnymi pomysłami i pomogliśmy im je urzeczywistnić. Są zachwyceni efektem końcowym!

Opowiedz nam o swojej wizji na wykończenie domu, a podpowiemy Ci, jak dobrać kolory i faktury kamienia do elementów elewacji. Na Twoje życzenie zabarwimy płytki albo pustaki na jedyną w swoim rodzaju tonację, obok której nikt nie przejdzie obojętnie.

Pomożemy Ci wybrać odpowiedni kamień pod konkretną elewację. Dostaniesz darmowe próbki i sprawdzisz u siebie, czy pasują kolorystycznie i wzorem do tynku, dachu i stolarki okiennej.

Twój dom i nasze produkty łączą się na lata

Kiedy składasz u nas zamówienie, podpowiadamy, jak montować i konserwować nasze wyroby. Dzięki tej wiedzy wykończenie Twojego domu jest solidne i wolne od problemów przez długie lata.

Jeśli będziesz chciał w przyszłości (sam wiesz, jak to bywa z pomysłami) zamurować okno albo dobudować ścianę i zabraknie Ci okładziny, zgłoś się do nas. Razem odtworzymy dawny wzór Twojej elewacji, nawet jeśli brakuje go w naszej ofercie.

Od 30 lat jesteśmy na rynku

... bo dbamy o relacje z klientami.

I o jakość naszych produktów.