W ofercie firmy ART-BET znajduje się szeroki asortyment betonowych daszków na słupki i murki. Duża gama kształtów i rozmiarów daszków pozwala na łączenie ich nie tylko z naszymi systemami ogrodzeniowymi, ale także do wykańczania słupków i murków wykonanych z innych materiałów. Produkowane tradycyjną, ręczną metodą charakteryzują się wysoką jakością, trwałością i solidnością wykonania. Wszystkie posiadają spadek w celu szybkiego odprowadzenia wody ze szczytu ogrodzenia, a od spodu kapinosy zabezpieczające słupki i murki przed zaciekami i zawilgoceniem. Daszki wykonujemy i sprzedajemy wyłącznie w kolorze szarym (surowy beton), do samodzielnego malowania na dowolny kolor dostępnymi na rynku farbami do betonu lub farbami elewacyjnymi – takie rozwiązanie pozwala na dobór najwłaściwszego zabarwienia daszka, a dodatkowo farba idealnie zabezpiecza jego powierzchnię przed zabrudzeniami i niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych. Daszki można przycinać do dowolnej długości przy użyciu  tarczy do betonu.

Daszki jednospadowe

Daszki dwuspadowe

Daszki kopertowe

Daszki różne

Przed zamówieniem:

  • należy dokładnie zmierzyć długość i szerokość słupów i murków, które mają być wykończone daszkami
  • w celu doboru odpowiedniej szerokości daszka należy pamiętać aby każda jego krawędź wystawała poza wykończone lico słupków i murków:
    • o min. 3 cm w przypadku wszystkich krawędzi z kapinosami
    • o min. 1 cm w przypadku wszystkich pozostałych krawędzi daszka
  • załadunek i odbiór zamówionego towaru we własnym zakresie; istnieje możliwość zorganizowania dowozu za dodatkową opłatą

Pobierz INSTRUKCJĘ MONTAŻU I MALOWANIA DASZKÓW BETONOWYCH

Zadzwoń do nas

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania. Skorzystaj z dostępnych opcji kontaktu.

+48 798 955 493

artbet.biuro@gmail.com

Zostaw swój numer, a oddzwonimy do Ciebie