Najnowsza kolekcja płytek firmy ART-BET. Tworzą efekt układanych warstwowo łupanych, podłużnych „listków” kamiennych o jednakowej wysokości. Regularność wzoru przełamana jest niezwykle bogatą różnorodnością faktur imitujących m.in. bazalt, piaskowiec indyjski, gnejs i porfir, które tworzą niepowtarzalny efekt gry światła i cienia.

Uwaga! Pomimo dołożenia wszelkich starań, kolory produktów na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistych. Przed złożeniem zamówienia zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na miejscu.

TYP „J-1”

TYP „J-2”

TYP „J-3”

TYP „J-4”

TYP „J-5”

TYP „J-6”

TYP „J-7”

TYP „J-8”

TYP „J-9”

TYP „J-10”

TYP „J-11”

TYP „J-12”

TYP „J-13”

TYP „J-14”

Nazwa: Płytki typu „J”
Wymiary: płytka podstawowa: 12×38 cm
płytki narożne*: 12×38 cm i 12×19 cm
Grubość: 1 – 1,5 cm
Waga 1m2: 30 kg
W opakowaniu: 0,6 m2
Cena brutto: J1-J12: 52 zł/m2   J13-J14: 55 zł/m2

*) dostępne specjalne płytki do wykańczania narożników (np. naroży budynku, szpalet okien i drzwi, słupów itp.) – boczna krawędź płytki, podobnie jak lico, posiada fakturę piaskowca, dzięki czemu łączenia płytek w narożnikach stają się niewidoczne.

Uwaga: W przypadku zamówienia płytek typu J, oprócz ogólnej powierzchni przeznaczonej pod okładzinę należy podać ilość metrów bieżących wszystkich narożników, które mają być obłożone płytkami, zwiększając wyliczoną długość całkowitą o 5% – do całości zamówienia dodajemy wtedy płytki narożne (w cenie, nie są dodatkowo płatne).

Zobacz GALERIĘ ZE ZDJĘCIAMI PŁYTEK TYPU „J”

Zadzwoń do nas

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania. Skorzystaj z dostępnych opcji kontaktu.

+48 798 955 493

artbet.biuro@gmail.com

Zostaw swój numer, a oddzwonimy do Ciebie