Firma ART-BET posiada w swojej ofercie kilka typów systemów ogrodzeniowych służących do budowy słupków i murków przy pomocy gotowych pustaków betonowych. Systemy te cechuje szybki i łatwy montaż, niepowtarzalna stylistyka oraz doskonała trwałość, solidność wykonania i odporność na działanie czynników atmosferycznych. Pustaki do budowy słupków i murków ogrodzeniowych mają wykończone powierzchnie odwzorowujące różne rodzaje kamienia oraz cegły klinkierowej.  Bogata gama kolorów i barw stwarza wiele możliwości dopasowania ogrodzenia do elewacji budynku. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, stąd oprócz dostępnej oferty istnieje też możliwość zamówienia produktów o niestandardowych odcieniach, dostosowanych do potrzeb konkretnej realizacji. W ofercie posiadamy również daszki betonowe na słupki i murki.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych systemów ogrodzeniowych.

Ogrodzenie „Cegalne”

replika cegły klinkierowej

Ogrodzenie „Kamienne”

imitacja łupanego kamienia

Ogrodzenie „Warstwowe”

imitacja ułożonych warstwowo drobnych kawałków piaskowca

Ogrodzenie „Ciosane”

odwzorowanie naturalnego kamienia ciosanego

Przed zamówieniem:

  • należy dokładnie obliczyć ilość pustaków potrzebnych na słupki i murki, a także ilość daszków
  • zamówienie pustaków z jednej partii produkcyjnej gwarantuje jednolitość kolorystyczną (dotyczy produktów barwionych w masie)
  • nie przyjmujemy zwrotów nadwyżek zamówionego materiału, natomiast możliwe jest domówienie produktów
  • zachęcamy do zapoznania się z ekspozycją systemów ogrodzeniowych w siedzibie naszej firmy oraz do kontaktu osobistego w celu złożenia zamówienia – pozwala to wyeliminować wszelkie rozbieżności w opisywaniu kolorów i faktur (dotyczy szczególnie zamówień niestandardowych)
  • ponieważ większość produktów robimy na zamówienie, należy uwzględnić czas realizacji, który może wynosić od kilku dni do miesiąca
  • załadunek i odbiór zamówionego towaru we własnym zakresie; istnieje możliwość zorganizowania dowozu za dodatkową opłatą
  • chętnie współpracujemy z wykonawcami i stałymi klientami oferując atrakcyjne rabaty

Pobierz INSTRUKCJĘ MONTAŻU I KONSERWACJI ELEMENTÓW OGRODZENIOWYCH

Pobierz INSTRUKCJĘ MONTAŻU I MALOWANIA DASZKÓW BETONOWYCH

Zadzwoń do nas

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania. Skorzystaj z dostępnych opcji kontaktu.

+48 798 955 493

artbet.biuro@gmail.com

Zostaw swój numer, a oddzwonimy do Ciebie