Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Producent

płytek elewacyjnych

i wyrobów z betonu

Produkcja nowych form

Blog 

19.08.2020

Produkcja nowych form

Obecnie w naszej firmie trwają zaawansowane prace nad produkcją nowych form dla wzoru typu J, dzięki czemu będzie można zwiększyć ilość produkowanych płytek, a także jeszcze bardziej zróżnicować je ko(...)

Lato w pełni

Blog 

27.07.2020

Lato w pełni

Lato w pełni, wokół ciepło i kolorowo. Zobaczcie jak pięknie jest u jednego z naszych klientów!(...)

Zdjęcia od Klientów

Zdjęcia od Klientów

Bardzo lubimy dostawać od zadowolonych Klientów zdjęcia elewacji z naszymi płytkami w roli głównej. Tym razem w galerii (zakładka: "Inspiracje") garść nowych fotek przedstawiających wzór D4. Sami zoba(...)

Działamy!

Blog 

06.05.2020

Działamy!

Dzień dobry, dzień dobry! Meldujemy się! Jesteśmy, działamy, pracujemy, produkujemy. Właśnie przed chwilą w strugach ulewnego deszczu wysłaliśmy 10 palet daszków betonowych do Miechowa, gdzie trwają p(...)

Wielkanoc 2020

Blog 

09.04.2020

Wielkanoc 2020

Radosnych Świąt Wielkanocnych życzy wszystkim ART-BET :) Będzie dobrze!...(...)

A u nas...

Blog 

24.03.2020

A u nas...

W obecnej sytuacji cały czas pracujemy, ale z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Wystawki naszych produktów znajdują się na zewnątrz, na placu, więc wszystko można spokojnie pooglądać czy poro(...)

Zapraszamy

Blog 

11.03.2020

Zapraszamy

Wiosna, a w tle nasze płytki typu „P”! Tutaj zamówienie indywidualne, według pomysłu klienta (wybrano tylko duże elementy). Zapraszamy serdecznie! Jeszcze do końca marca obowiązują zeszłoroczne ceny..(...)

Sesja foto

Blog 

05.03.2020

Sesja foto

A co tu się wyprawia?...Od kilku dni w naszej firmie trwa profesjonalna fotograficzna sesja produktowa. Jej efekty bedzie można niebawem zobaczyć w naszych nowych katalogach oraz na stronie. Zapowiada(...)

Nowa strona www

Blog 

20.02.2020

Nowa strona www

Jesteśmy w trakcie przebudowy strony internetowej i jeszcze nie wszystko działa jak należy. Prosimy o cierpliwość i nie zniechęcenie się. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy do kont(...)

Idealne połączenie

Blog 

12.02.2020

Idealne połączenie

Kamień i drewno – połączenie idealne. Drewno to ciepło i przytulność, kamień to chłód, elegancja i trwałość. Razem tworzą bardzo zgrany duet. Na zdjęciu płytki typu „D2”.(...)